Birtepev Nedir?

Birtepev Nedir?

0
3271

Birtepev Nedir? Birtepev hem ev satmak isteyenlere hem de ev almak isteyenlere ortak çözümler oluşturan bir firmadır. Bİrtepev üzerinden satılmak istenen evler için ev satın almak isteyenlere Birtepev aracı olur ve finansman firmalarından finans sağlanarak istedikleri evin satışı yapılır. Böylelikle hem satıcılara hem de alıcalara hizmet eden bir firma haline gelir.

Birtepev Kimin? Birtepev Nedir?

Bİrtepev firması Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu olarak da bilinmektedir. Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu yönetim kurulu başkanı ise Murat Çiftçi’dir.

Birtepev Yöntemleri

Ev sahibi olmak isteyenler için aracı bir platform olan Birtepev piyasada Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu olarak bilinmektedir. Bu platform satıcı ile alıcıyı bir araya getiren bir platform. Ev, araba, motor gibi ihtiyaçların satışını yapan kişileri geniş kitleli satın alıcılarla buluşturuyor. Bu sayede çok daha hızlı satış imkanı olabiliyor. Bunun yanı sıra satın almak isteyen kişilere ise tasarruf firmalarından kullanabilecekleri finansmanlar için aracılık yapıyor.Birtepev Nedir?

Birtepev Katılım Şartları Nelerdir?

Birtepev hem satıcıların hem de alıcıların katılabildiği bir platform olduğu için her ikisi içinde katılma şartları farklıdır. Alıcılar için sadece üye olunması yeterlidir. Taksitli ev alma işlemleri için bir finansman firmasından destek alınacak ise finansman firmasının koşullarını sağlamak yeterli olmaktadır.Birtepev Nedir?

Birtepev Örnek Hesaplama Tablosu

Birtepev kişileri satın almak istediği ev ile buluşturuyor. Satın alınmak istenen ev için Birtepev alıcıların finansman sağlayıcı firmalar ile alıcılar arasında da bir aracılık yapıyor. Bu yüzden hesaplama işlemleri finans sağlayan firmanın şartlarına göre değişmektedir.

Birtepev Araba

Vadeli araba almak isteyen kişiler için aracılık yapan Birtepev satıcılara da ev sahipliği yapıyor. Ev satma ve alma için hizmet verdiği gibi araç alım satımı konusunda da hizmet verilmektedir. Bu yüzden genellikle ikinci el araç satışı daha çok yaygındır. Birtepev Nedir?

Birtepev Şubeleri ve İletişim

Birtepev tek şubeli bir hizmet sunuyor. Ana merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunmaktadır.  Hem satıcı hem de alıcı olarak hizmetleri hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 0850 340 9191 telefon numarasından tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim