Birikimoto Nedir?

Birikimoto Nedir?

0
2954

İstediğiniz arabaya faizsiz, peşinatsız, kredisiz bir şekilde sahip olmanızı sağlayan bir kuruluştur. Birikimoto sayesinde bütçenize uygun aylık ödemeler ile kredi ve faiz olmadan istediğiniz arabaya kavuşabilirsiniz.

Birikimoto Kimin?

30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan

Birikimoto Yöntemleri, Birikimoto Nedir?

Temel olarak 3 farklı yöntem ile araba sahibi olmanızı sağlar. Bu yöntemlerden ilki “Sabit Sistem” olarak bilinir. Bu yöntemle arabanızı alacağınız tarih noter huzurunda çekiliş ile belirlenir.Birikimoto Nedir?

İkinci yöntem ise “Erken Teslimatlı Sistem” şeklinde isimlendirilir. Bu sistemde ödeyeceğiniz taksitleri kendiniz belirleyerek aracınıza çok daha kısa bir sürede sahip olmanızı sağlar.Birikimoto Nedir?

Serbest Sistem ise üçüncü yöntemindir. Bu sistemde aracınızın teslim tarihini siz belirlersiniz.

Birikimoto Katılım Şartları Nedir?

Her bütçeden insanın katılmasına olanak sağlanır. Türkiye’nin herhangi bir yerinden birikimoto bünyesine katılarak araç sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz ve beğendiğiniz aracı alma imkanınız da vardır. Kendi bütçenize uygun olarak belirleyebileceğiniz aylık ödeme miktarları ile araba sahibi olabilirsiniz.Birikimoto Nedir?

Birikimoto Örnek Hesaplama Tablosu

Kredisizve faizsiz araba sahibi olmanızı sağlayan birikimoto’nun farklı ödeme yöntemleri vardır. Dilediğiniz takdirde aylık ödeme miktarını kendiniz belirleyebileceğiniz gibi sabit ödemesi olan yöntemi de tercih edebilirsiniz. Örneğin aylık 400 lira birikim ile dilediğiniz arabaya kavuşabilirsiniz.

Birikimoto Araba

Birikimoto, taşıt kredisi olmadan hayallerinizdeki arabaya kavuşma imkanı sunar. Peşinatsız araba alabileceğiniz. Öncesinde birikmiş bir miktar bulunmasını da gerektirmeden aylık belirleyeceğiniz miktarlarla dilediğiniz arabaya kavuşabilirsiniz. Senetle araba almaktan çok daha uyguna gelen ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Birikimoto, kısıtlı bir bütçe ile araba alabilmeniz için en uygun olan sistemdir.

Birikimoto Şubeleri Ve İletişim

İstanbul, Ankara, Malatya, Gaziantep, İzmir, Konya, Diyarbakır, Şanlıurfa illerimizde şubelerimiz mevcuttur. Fakat birikimoto’dan faydalanmak için bu illerden birinde bulunmanız gerekmemektedir. Türkiye’nin her yerinden birikimoto güvencesi ile araba sahibi olabilirsiniz. Şubelerimize ulaşımınız bulunmadığı durumlarda kurumsal internet sitemize kayıt olmanız halinde sizlere ulaşarak bilgi vermekteyiz. Bunun da yanı sıra telefon numaralarımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim