Birikimevim Nedir?

Birikimevim Nedir?

0
4206

Birikimevim Nedir? Katılıma dayalı en köklü finans firmalarından biri olan Birikimevim, faizsiz ev, arsa, işyeri, araba sahibi olmanızı sağlayan bir kuruluştur.  Kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olacağınız faizsiz, katılıma dayalı finans kurumları denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen kurumlardan biridir. Güvenilirliği ve projeleri ile dünya çapında adından söz ettirmektedir.

Birikimevim Kimin?

Otuz yıllık deneyimi ile ülkemizin en güçlü kuruluşlarından biri olan Birikimevim, Telli Grup ‘ a bağlı bir AŞ’dir. Birikimevim Gayrimenkul Organizasyon Anonim Şirketi Yönetim Kurulu başkanı Osman Telli ‘ dir.

Birikimevim Yöntemleri, Birikimevim Nedir?

Birikimevim ev sabi olmak isteyenlere bütçelerine uygun modeller sunar. Sabit Sistem, Serbest Sistem ve Erken Teslimat Sistemi yöntemleri arasından en uygun yöntemi seçerek hayalinizdeki ev kendi belirlediğiniz şartlarda sahip olursunuz. Aynı zamanda yöntem değiştirme ve proje değişikliği yapma hakkınızda bulunmaktadır.Birikimevim Nedir?

Birikimevim Katılım Şartları Nelerdir?

Faizsiz ev sahibi olmak isteyen herkes Birikimevim’e katılabilir. Peşinatınız olsun ya da olmasın,  ek maliyetler olmadan, taksitle ev almak isteyen herkes sadece Kimlik Belgesi ile Birikimevim’e katılabilir.

Birikimevim Örnek Hesaplama Tablosu

Birikimevim’e katılmak için peşinat ödemenize gerek yok. Bu organizasyonda ekstra ödemelerde bulunmuyor. Katılım için kimlik belgeniz ile başvuru yaparak katılım bedelini ödemeniz yeterli. Katılım bedeli alacağınız eve katılacağınız yönteme göre değişiyor. Yaklaşık olarak alacağınız evin bedelinin %6 sı ile %10 arasında bir ödeme yapmanız gerekmekte.

Örneğin Sabit Sistemi tercih ettiniz. Katılım bedelini ödersiniz ve sözleşmenizi yapılır. Sözleşme yapıldıktan sonra noter huzurunda yapılan çekiliş ile sıranız belirlenir. Siz kendi seçtiğiniz uygun taksitlerle, faizsiz, kredisiz ev alarak hayallerinize kavuşursunuz.

Birikimevim Araba

Yeterli birikime sahip olmayan kişiler araba almak istediklerinde taksitle, kredi ile veya senetle araba alma seçeneğini kullanabilirler. Ancak bu seçenekler ekstra maliyetleri de beraberinde getirir. Araba sahibi olmak isteyenler için Birikimevim, peşinatsız, faizsiz, kredisiz, taksitle, sizin belirleyeceğiniz uygun ödeme seçenekleri ile istediğiniz arabaya sahip olma olanağı sunar.

Birikimevim Şubeleri Ve İletişim

Birikimevim ülkemizin birçok şehrinde ve ilçesinde onlarca şubesi ile size kolay ev, arsa veya araba sahibi olmanın yolunu açar. Aynı zamanda Birikimevim’e online şubelerden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Birikimevim, Whatsapp canlı destek hattı ile de katılımcılarına hizmet sunmaktadır.Birikimevim Nedir?

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim