Birevim Nedir?|Birevim Nedir?

Birevim Nedir?

0
2779

Birevim Nedir?. Şayet taksitle ev almak istiyorsanız karşınıza çıkacak seçenekler arasında Birevim de olacaktır. Faizsiz bir şekilde ev edindirme konusunda farklı bir sisteme sahip olan firmanın; araba almayı isteyenlere de çok sayıda farklı seçeneği sunabildiği bilinmektedir. Birevim Nedir?. Elbette ki firmanın sunmuş olduğu alternatif seçenekler sayesinde pek çok insan kolaylıkla ev ya da araba sahibi olabilmektedir.

Birevim Kimin?

Osman Telli tarafından yönetilen Birevim, dostluk, sevgi, samimiyet ve sıcaklık ortamında birlik olmayı vaat etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri üyelerini konut ve araba edindirmek konusunda iddialı olan firmanın, etkili bir şekilde yönetildiğini de söyleyebiliriz.

Birevim Yöntemleri

Taksitle araba almak ya da ev almak isteyenlere özel seçenekler sunabilen firmanın; çok sayıda farklı yöntemi sunabildiği bilinmektedir. Müşterilerine ev, arsa ya da işyeri alabilmeleri için alternatifi bol olan seçenekler sunabilen Birevim, taksitle ev ya da araba almanın kapılarını da ardına kadar aralamaktadır.

Birevim Katılım Şartları Nelerdir?

Müşterilerine hiçbir sınırlama getirmeyen firmanın, çok sayıda farkı tasarruf yöntemini sunabildiği bilinmektedir. İster aylık geliri düşük olsun isterse yüksek hemen her vatandaşı sistemine dahil edebilen Birevim, ülke şartların en uygun şekilde üyelerini ev sahibi yapabilmektedir.

Birevim Örnek Hesaplama Tablosu

Kira öder gibi peşinatsız ev almayı isteyenlere çok sayıda seçenek sunabilen firmanın, yüzde 6,9 ile yüzde 12,9 oranında değişen çalışma bedelinin bulunduğu da biliniyor. Bu kapsamda Birevim, örnek hesaplama tablosunun da bu oranlar çerçevesinde şekillendiğini söylemek de mümkün oluyor.

Birevim Araba

Firma sadece ev almayı isteyenlere değil; arama satın almak isteyenlere de alternatifi bol olan seçenekleri sunuyor. Vadeli araba almak isteyen müşteriler firmanın pek çok farklı seçeneğini değerlendirebilmektedir. Böylece oldukça uygun şartlar altında araba satın almak da mümkün olabilmektedir.

Birevim Şubeleri ve İletişim

Şayet faizsiz ev kredisi kullanmayı istiyorsanız ya da avantajlı bir şekilde araba satın almayı istiyorsanız; mutlaka Birevim firmasının seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Firmayla iletişime geçmek için ise Küçkbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Caddesi, Numara 2 Ataşehir İstanbul adresine başvurabilirsiniz. Yine 444 23 53 telefon numarası aracılığıyla da firmayla iletişim kurabilirsiniz.

 

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim