Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

0
3444

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020…

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020. 2020 yılının ilk çeyreğinde, özellikle konut kredilerinin faiz oranları yükselmeye devam etmiştir. En düşük mortgage kredisi faiz oranı aylık bazda yüzde 1,16’ya yükselmiştir. Bu, yaklaşık 10 yıllık bir süre ile 100.000 TL konut kredisi almayı düşünen bir vatandaş için ayda 1562 TL ödeyeceği anlamına geliyor. Toplam ödenecek tutar dikkate alınırsa, bunun 187 bin TL’yi aştığı anlamına gelir. Bu durumda artan maliyet, birçok ev satışını doğrudan etkiler.Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

Bu, yeni ev satın alma yöntemlerinin çatısını oluşturmaktadır. Satışlarını artırmak isteyen şirketleri konut yatırımlarını basitleştirmek için adımlar atmaya zorluyor. Bu basit adımlar şüphesiz ki ilki kiradan kurtulmayı hedefleyen “banka kredisiz konut” kampanyalarıdır.Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

Şirketler Hangi Konut Projelerine Sahiptir?

Birçok şirket grubu tarafından çeşitli kampanyalar düzenlenmiş olsa bile, tüketici için en cazip yöntem, hiç şüphesiz, ilgisiz bir ev satın alma fırsatı veren konut projeleridir.

İşte bu projelerden bazıları;

● Lokum Evler Tuzla ile konut projesi
● Deluxia park’ta konut projesi
● Referans güneşli mülkiyet projesi
● Yatırım Koru konut projesi
İl başta İstanbul olmak üzere bu projelere ek olarak, Türkiye’de aktif olarak çalışan birçok konut projesi ve işleme devam ediyor. Ayrıca, faiz, kredi ve garantör işleriyle ilgilenmemek hem avantajlıdır hem de zaman kayıplarını önemli ölçüde önler.

Lokum Evler Tuzla Projesi

DKY İnşaat tarafından düzenlenen ve aktif olarak devam eden Lokum Evler Tuzla Projesi, 36 aylık taksitlerle ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Özellikle 1 + 1 ile 3 + 1 seçeneklerinin farklı olduğu DKY Lokum Evler için emlak fiyatları 230 bin TL’den başlıyor.

Deluxia Park Residence Projesi

Maltepe bölgesinde Teknik Yapı ile gerçekleştirilen Deluxia Park Residence projesi sayesinde 100 aylık faiz oranlı bir ev satın almak çok kolay. Aylık 2326 TL taksit seçeneği ile bir ev sahibi olmak mümkündür. Ayrıca, Teknik Yapı deluxia parkının ev büyüklüğü ile çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle 1 + 1 ile başlayan binalarda 4 + 1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunmaktadır.

Bankamız Kredisiz Konut Projeleri 2020 detaylarına ve birçok habere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim